14. 10. 2014

Sladké snenieAhoj.

Pred 2mesiacmi som zahájila spoluprácu s portálompostovnezdarma.cz. Na tomto portále nájdete veľa skvelých akciových cien a tovaru, od hračiek pre deti až po veci do domácnosti. Po asi hodine preliezania sa stránkou a hľadania produktu ktorý by sa mi hodil, som našla strašne zlatú škrabošku na oči. Nakoľko chodím na nočné tak cez deň spím, takže sa mi táto škraboška hodí.O škraboške si môžete prečítať: Kúzelná maska na spanie s motívom pandy. Vaša relaxácia, cestovanie i prebudenie sa stane veselším a pohodlnejším.

Detail:
- maska na spanie – motív panda
- univerzálna veľkosť
- vhodná k spánku, relaxácii a pri cestovaní
- farba: čierna, biela

Cena: 2,46€
Môj názor: Bola som milo prekvapená. Za tú cenu som čakala niečo horšie. Maska je z príjemného materiálu, je mäkká a guma vôbec neťahá. Má však jedno negatívum, v noci sa ľahko zošmykne s tváre. Ale to nie je až také hrozné. Určite vám ju odporúčam.

A čo vy? Máte skúsenosti s touto stránkou?2 komentáre:

  1. Párkrát jsem tam objednávala než jsem začala nakupovat na ebay.. Mají všechno z ebay a na ebay je tato škraboška okolo 20 korun :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. úplne zlatunká škraboška *_* :))

    http://everydayinspirationbybibi.blogspot.sk/

    OdpovedaťOdstrániť

Maya Sinay - Zázrak (spolupráca s autorkou)

Vedeli ste o tom že Maya Sinay je slovenská autorka? Už len pre zvláštnosť jej umeleckého mena by ste to asi nepovedali. Je autorkou bielej ...