16. 2. 2016

Žabičkujeme :)


Ahoj


Dnes vám prinášam ďalšiu recenziu na produkt zo stránky postovnezdarma.cz. Som milovník čaju tak mám doma xy šálok a podobných vecí ako je aj sitko na čaj. No pred pár dňami sa mi moje sitko prasklo tak som si vybrala zo stránky postovnezdarma.cz  žabiesitko na čaj.

                                                       zdroj: postovnezdarma.czKrátky popis:  Toto sitko v designu žaby ocenia všetci milovníci sypaného čaju. Originálni produkt stačí naplniť čajom a ponoriť do horkej vody, kde sa čaj krásne vylúhuje. Žabička sa svojimi nožičkami bude držať šálky.

Vlastnosti:
Materiál: nerezová oceľ
Rozmery žaby: 14 x 2 x 7cm

Cena: 6,24 €Hneď som sa do nej zamilovala. Zbožňujem mätový čaj ale nie kupovaní ale z domácej mäty ktorú dedko doma suší. Neviem si už pitie čaju bez mojej žabičky predstaviť. Ďalšia výhoda je že má pri sebe aj malí stojanček kam ju môžete po vylúhovaní odložiť aby vám pri pití čaju nezavadzala. Manipulácia a aj čistenie je jednoduché.  Určite vám ju vrelo odporúčam.

Majte sa krásne. Pa
                     

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

OOTD s Bonprix

Ahoj Po dlhšej dobe vám prinášam opäť v spolupráci s Bonprix nové zaujímavé inšpirácie na jarno letné kúsky. Ak má sleduješ na instagram tak...