25. 4. 2022

Marc Jacobs Daisy (spolupráca - elnino)

 Ahoj

Opäť Vám prinášam jednu kozmetickú recenziu. Keďže sa nám začína ako tak otepľovať a jar je v plnom prúde, tak som sa rozhodla že si tento krát zo stránky elnino vyberiem nejakú toaletnú vodu. Už ako si môžete prečítať v názve článku jedná sa o vônu Marc Jacobs Daisy.V prvom rade ma zaujalo zloženie. Vždy pred výberom nejakej vône si čítam podrobne zloženie plus pozriem aj recenzie. Mám rada špecifický druh vône. Nič extra ťažké no za to výrazné a jedinečné. Po väčšine sa skladá skoro každá vôňa z hlavy, srdca a základu. No keď tieto tri veci spolu neladia tak to je katastrofa. No práve pri tejto vôni sa stretli moje obľúbené druhy vône. Hlava sa skladá z jahôd, listu fialky a červeného grapefruitu, srdce sa skladá z fialky, jazmínu a gardénie a základ sa skladá z vanilky, bieleho dreva a pižma. V prvom rade si musíme povedať že Marc Jacobs má jedni z najkrajších flakónov aké sú. 


No a k vôni, ja som veľký milovník fialok, vanilky a jahôd. Po prečítaní som si myslela že bude viac taká sladšia vhodná na jeseň a podobne ale neľutujem že som si ju vybrala. Jej vôňa je veľmi špecifická, z flakónu cítiť hlavne vanilku, pižmo a biele drevo no po kontakte cítiť jemnú vôňu fialiek, vanilky a jazmínu. Výdrž je celkom slušná, ráno som ju na seba dala a ešte poobede som ju cítila. Takže za mňa jedna z top vôní :)

Elninu ďakujem za poskytnutie produtku :)

Majte sa krásne. D.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

OOTD s Bonprixom

  Vítam Vás pri novom článku. V spolupráci s Bonprixom som si vybrala tri kúsky ktoré Vám chcem v dnešnom článku ukázať. Kto ma sleduje na ...