19. 10. 2014

Project: Life is a changeAhoj.

Už dlho premýšľam nad týmto projektom. Zamerala by som sa na zmenu svojho života a podobné veci. Každú nedeľu by som vám o tom písala, nakoľko denne by som to nestíhala. Písala by som to formou denníku a pri každom dni by bol dátum. Samozrejme že by boli aj špeciálne články, keby sa mi v ten deň prihodí niečo skvelé, nečakané alebo výnimočné. Zaujíma ma teda či by vás to bavilo čítať. Snažila by som sa tam dávať aj fotky a veci ktoré ma v tých dňoch zaujali. Samozrejme že by sa to spájalo aj s mojou facebookovoustránkouinstagramom, takže ak chcete mať prehľad tak určite sledujte aj tieto moje dva profily. Tak budem rada ak mi necháte komentár poprípade odber aby ste mali väčší prehľad :)

1 komentár:

  1. Ahoj, určitě bavilo. Doufám a pevně věřím, že Ti to vyjde.. Taky budu měnit hodně věcí, musím v podstatě překopat celý život a taky plánuji na svém blogu mapovat celou svou cestu od začátku do cíle. Je vždycky zajímavé sleodvat, jak se někdo mění. Snad se Ti to podaří :)

    OdpovedaťOdstrániť

Maya Sinay - Zázrak (spolupráca s autorkou)

Vedeli ste o tom že Maya Sinay je slovenská autorka? Už len pre zvláštnosť jej umeleckého mena by ste to asi nepovedali. Je autorkou bielej ...